זהר נוה, משרד עורכי דין
ייעוץ ועזרה משפטית מקצועית

עורך דין הוצאה לפועל

מסחרי וחברות /עורך דין הוצאה לפועל

עורך דין הוצאה לפועל

שרדנו מייצג בלשכות ההוצל"פ הן זוכים והן חייבים בהליכים השונים הנדרשים בכל תיק ותיק.
 
הליכי גביה – פתיחת תיקי הוצל"פ כנגד חייבים, הפעלת הליכי גביה כגון עיקולים, פקודות מאסר, עיכוב יציאה מהארץ, מימוש נכסים ומכירתם במסגרת ההוצל"פ.
 
טיפול מול חייבים – טיפול משפטי בחייבים קשים ובעיתים הפועלים לסכל גביה של חובותיהם לרבות טיפול בבקשות המוגשות על ידם והדרושות התערבות של בתי המשפט, הברחת נכסים, הסתרת נכסים, תיקי מזונות ועוד.
 
ייצוג חייבים – ייצוג חייבים מול בעלי חוב, בין אם פרטיים ובין אם מסחריים לרבות בנקים וחברות ביטוח, הסדרי חוב, ביטול עיקולים והליכים, בקשות לאיחוד תיקים ומוגבל באמצעים, בקשות בטענת פרעתי והתנגדויות לשטרות, חקירת יכולת, טיפול בתיקי מזונות.
 
בתי משפט – ייצוג הן של חייבים והן של זוכים בבתי משפט בתביעות כספיות כמו גם בתביעות המוגשות ישירות ללשכת ההוצל"פ ולרבות בהתנגדויות לביצוע שטרות ו/או בקשות בטענת פרעתי, הופעה בדיונים של חקירת יכולת ועוד.
 
פשיטת רגל – מתן ייעוץ שוטף וליווי משפטי לפרטיים ועסקים המבקשים לגבות חובות מפושט רגל או לחילופין, ייצוג חייבים בהליך של פשיטת רגל. השירות מתייחס בין היתר להגשת תביעות חוב, ייצוג מול בתי המשפט והנאמן, ניהול הליכי פשיטת רגל, ייצוג החייב, הסדרי נושים ועוד.
 
 

הקשרו עוד היום:03-6950662