זהר נוה, משרד עורכי דין
ייעוץ ועזרה משפטית מקצועית

הסטנדרטים שלנו

אודות /הסטנדרטים שלנו

הסטנדרטים שלנו

משרד עו"ד זהר נוה שם דגש על שירות משפטי איכותי, זמין ואפקטיבי תוך התייחסות מתמדת לצרכיו המשתנים של הלקוח במסגרת הטיפול האישי המתבטא בין היתר בשיתוף פעולה מלא בין המשרד ללקוחותיו, עדכון הלקוח על התפתחויות בענייניו ושיתופו בהליך קבלת ההחלטות בכל שלב ושלב לרבות ביחס לצעדים הננקטים והדרושים וכל זאת, תוך שמירה על רמת מצוינות ומקצועיות גבוהה.
 
אנו מאמינים כי יחסי אנוש מצוינים הם גורם חשוב ביותר ביחסים עם לקוחותינו ועל כן אנו רואים עצמנו בראש ובראשונה כבני אדם קשובים, מבינים ואוהדים ורק לאחר מכן כעורכי דין מהמדרגה הראשונה.
 
אנו שמים את צרכיו העסקיים והמעשיים של הלקוח לנגד עינינו כאשר הלקוח הוא במרכז והשירות המשפטי הניתן לו נעשה תוך עמידה ביעדים, מקצועיות ומצוינות תוך שמירה מתמדת על האינטרסים של הלקוח ומתן מענה בזמן אמת ובמגוון תחומים לצרכי הלקוח.
אנו מאמינים כי איכות ומקצועיות אינן מילים גסות ועל כן אנו פועלים למתן שירות משפטי מקצועי, מסור ויעיל כמו גם פועלים למתן פתרונות מקוריים ויצירתיים לצרכי הלקוח ולסיטואציות בהן הוא נתקל  – הצלחת הלקוח היא הצלחת משרדנו!.
 
המשרד עוסק בתחומי המקרקעין, הוצל"פ, פשיטת רגל, חובות, דיני חברות, מסחרי ועסקים, ירושות וצוואות, ניהול תביעות בבתי משפט ובוררויות ועוד.

 

הקשרו עוד היום:03-6950662